Jasne, bezfiltrowe i kompaktowe. Projektory instalacyjne LCD z ochroną IP5X

© Sharp NEC Display Solutions Europe

Sharp NEC Display Solutions Europe rozszerzył swoją ofertę o dwa jasne, laserowe projektory instalacyjne LCD: NEC PA1705UL oraz NEC PA1505UL. Są to kompaktowe urządzenia do projekcji na dużą skalę. Nowe modele są bezfiltrowe, co gwarantuje brak potrzeby konserwacji oraz długą żywotność, dzięki czemu idealnie nadają się do zastosowań w szkolnictwie wyższym, salach konferencyjnych i sektorze rekreacyjnym.

 

Nowe modele z serii PA wykorzystują opatentowany przez Sharp/NEC szczelny laserowy silnik optyczny, zapewniający stałą jakość obrazu przez cały okres eksploatacji i prawie bezobsługową pracę. Jasne, kompaktowe i ciche modele doskonale sprawdzą się w elastycznych instalacjach dzięki wielu wbudowanym funkcjom, takim jak łączenie krawędzi Edge Blending, korekcja geometrii, Picture-in-Picture (PIP) i wyjście HDBaseT. Co więcej, użytkownicy mogą wybierać spośród szerokiej gamy obiektywów, a w planach jest także wprowadzenie nowej serii, składającej się aż z siedmiu dedykowanych dla tych projektorów modeli. Oprogramowanie sterujące ProAssist umożliwia łatwe zarządzanie i dostosowywanie profesjonalnych funkcji i ustawień. Konstrukcja projektorów została zaprojektowana do pracy bez użycia filtrów, jest również wyposażona w całkowicie uszczelniony mechanizm laserowy, charakteryzujący się stopniem ochrony IP5X. Zapobiega to przedostawaniu się kurzu i zapewnia nieskazitelną jakość obrazu na całym ekranie. Pomimo bardzo kompaktowej konstrukcji, projektory NEC PA1705UL oraz NEC PA1505UL mają jasność odpowiednio 17 000 i 15 000 lumenów, dzięki czemu wyświetlają ostry i wyraźny obraz nawet w bardzo jasnym otoczeniu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama