Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowa seria ploterów atramentowych. Roland wprowadza Dgxpress

Opis osoby

Roland wprowadza nową serię ploterów Dgxpress, która łączy w sobie najwyższą wydajność z przystępną ceną. Maszyny z tej serii koncentrują się na wysokiej wydajności, łatwości montażu i cenie przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej jakości druku i niezawodności, które są jedną z największych cech produktów firmy Roland. Jako pierwsze na rynku pojawią się dwa plotery UV - UG-642 i UG-641.

Seria UG obejmuje dwa wielkoformatowe plotery atramentowe wykorzystujące atrament UV, który zyskuje na popularności w branży szyldów i grafiki oraz druku cyfrowego. Ploter UG-642 jest idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy muszą szybko produkować duże produkty. Ploter UG-641 jest również przystępny cenowo dla tych, którzy chcą rozszerzyć zakres swojej działalności lub dla tych, którzy chcą rozpocząć nową działalność drukarską. Oba modele oferują znakomite możliwości dosuszania atramentu oraz automatyczną funkcję drukowania i cięcia, a także obsługę szerokiej gamy nośników do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych. Opcjonalny atrament bezbarwny i biały umożliwia wykonywanie specjalnych nadruków z wyjątkowymi efektami 3D i realistycznymi teksturami, dzięki czemu seria UG jest potężnym narzędziem do tworzenia prototypów i grafiki o wysokiej wartości dodanej. Seria UG zawiera również profesjonalne oprogramowanie RIP VersaWorks 6 i jest kompatybilna z Roland Connect, usługą opartą na chmurze, która umożliwia bardziej aktywne wsparcie w przypadku błędów, a jednocześnie oferuje szybką wizualizację pracy plotera i różnych funkcji.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama