Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

RemaDays już za chwilę!

© RemaDays

Targi RemaDays zbliżają się wielkimi krokami! Już za chwilę odbędzie się wyjątkowe wydarzenie branży reklamy i druku w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Zainteresowanie targami jest duże i cały czas rośnie. Swoją ofertę przedstawi blisko 500 wystawców z całej Europy, którzy zaprezentują nowe rozwiązania związane z wyzwaniami, z jakimi spotyka się branża. Listę wystawców można znaleźć tutaj. Organizatorzy targów informują także, że uruchomione w halach PTAK Warsaw Expo Centrum Pomocy Humanitarnej w żaden sposób nie wpływa na organizację wydarzenia, które odbędą się w planowanym terminie 23-25.03.2022. Dbałość o komfort relacji biznesowych jest jednym z głównych celów wydarzenia, przy pełnym poparciu działań na rzecz pomocy uchodźcom. Organizatorzy zapewniają także prosty i szybki dojazd do hal E i F niezależnie od środka transportu. Bezpłatne autobusy kursują co 15 minut z następujących przystanków: PKP Lotnisko Chopina z przystanku przy Terminalu Autokarowym 01 oraz Warszawa Centralna z przystanku przy Alejach Jerozolimskich: DW Centralny 06. Przystanek powrotny z hal targowych znajduje się pomiędzy halą E i F. Organizatorzy wyznaczyli także poszczególne trasy dojazdu na miejsce:

  • W przypadku przyjazdu pociągiem: Wysiądź na dworcu Warszawa Centralna. Szukaj hostów, którzy wskażą drogę oraz służą wszelką pomocą. Czekać będą na przystanku, w holu głównym i w galeriach podziemnych dworca. Możesz również kierować się bezpośrednio w stronę przystanku DW Centralny 06 znajdującego się przy Alejach Jerozolimskich.
  • W przypadku podróży samolotem: W hali przylotów oraz przed wejściem będą czekać na Państwa dobrze oznakowani hości. Będą oni kierować w stronę bezpłatnych autobusów, które odjeżdzają z przystanku przy Terminalu Autokarowym 01.
  • W przypadku przyjazdu samochodem: Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Zjazd Paszków. Zjeżdzając z drogi szybkiego ruchu S8 oraz jadąc od Wolicy wypatruj naszych oznaczeń oraz dobrze widocznych hostów, którzy pokierują Cię do wjazdów. Kieruj się do wjazdów 2 oraz 3.
  • W przypadku przyjazdu taksówką: Za wjazd i wyjazd taksówką na teren targów nie jest pobierana opłata parkingowa, a taksówki kierowane są do specjalnie wydzielonej strefy znajdującej się pomiędzy halą E i F. Powrót taksówką również odbywa się z tej strefy.
  • W przypadku transportu komunikacją miejską: Dojeżdżają tu linie podmiejskie 703, 711 z przystanku P+R Krakowska 15. Należy wysiąść na przystanku Paszków 02.

Wystawcy oraz goście mogą również zainstalować oficjalną aplikację RemaDays, dostępną na platformie Android oraz IOS.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama