Pierwszy projektor od LG. Niespotykane wrażenia wizualne

© LG

Pierwszy projektor Digital Signage firmy LG zapewnia niespotykane wrażenia wizualne. Zaprojektowany z myślą o różnych środowiskach, nowy LG ProBeam może produkować duże obrazy o wysokim stopniu jasności, aby stworzyć prawdziwie panoramiczne i wciągające wrażenia wizualne.

LG Electronics (LG) wprowadził na rynek swój pierwszy projektor digital signage, LG ProBeam 4K UHD (model BU70QGA). Rozwiązanie nadaje się do różnych środowisk, takich jak galerie sztuki, przestrzenie wystawowe, lobby korporacyjne, sklepy detaliczne, salony wystawowe, sale konferencyjne i audytoria, zapewniając ostre, imponująco duże obrazy. „Nasz pierwszy projektor to wydajne i elastyczne rozwiązanie do wyświetlania. Projekty urządzeń z serii LG ProBeam, zaprojektowane są z myślą o sektorze komercyjnym, oferują różnorodne, spersonalizowane opcje, które mogą pomóc klientom w tworzeniu profesjonalnych systemów AV dostosowanych do ich specyficznych potrzeb” powiedział Seo Young-jae, starszy wiceprezes i szef działu IT w firmie LG Electronics Business Solutions Company.

Wyjątkowe parametry
Projektor oferuje, najwyższą z dotychczasowych projektorów marki, maksymalną jasność wynoszącą 7000 lumenów ANSI. LG ProBeam wyświetla zdjęcia w rozdzielczości 4K UHD (3840 x 2160) ze współczynnikiem kontrastu 3 000 000:1 w rozmiarach od 40 cali do 300 cali. Jego szczytowa jasność 7000 ANSI lumenów umożliwia dostarczanie wyraźnych obrazów, nawet w jasnym świetle dziennym. Ponadto projektor posiada niezawodne laserowe źródło światła, przesunięcie obiektywu, 1,6x zoom optyczny, wbudowaną łączność bezprzewodową i zintegrowaną kamerę, która pomaga w konfiguracji i pozycjonowaniu. Korzystając z funkcji Auto Screen Adjustment1 w modelu BU70QGA, użytkownicy mogą szybko skalibrować obraz na ekranie projekcyjnym i skorygować zniekształcenia obrazu za pomocą jednego kliknięcia przycisku na dołączonym pilocie zdalnego sterowania. Gdy kąt projekcji nie pokrywa się z ekranem, technologia wykrywania sztucznej inteligencji firmy LG ocenia przesunięcie obiektywu, powiększenie, ostrość oraz zniekształcenia osnowy i automatycznie dostosowuje wyświetlany obraz, aby zoptymalizować wrażenia wizualne. Wykorzystując wysokowydajny układ SoC (System-on-Chip), projektor może wykonywać kilka zadań jednocześnie, zapewniać płynne odtwarzanie treści i optymalizować wygodę użytkownika dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika i prostym narzędziom do tworzenia aplikacji. BU70QGA można również połączyć z LG ConnectedCare, opartym na chmurze rozwiązaniem do zarządzania urządzeniami firmy LG, a przeznaczonym do digital signage i wyświetlaczy. 2 Nowy ProBeam, wyposażony w system webOS 6. 0, umożliwia dostawcom zewnętrznym dodawanie możliwości projekcji do swojej oferty, zwiększając różnorodność i wartość rozległego ekosystemu signage firmy LG. Technologia Edge blending umożliwia bezproblemowe połączenie zachodzącego na siebie światła z dwóch lub więcej projektorów poprzez regulację luminancji i korekcję kolorów.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama