Kalendarium

8-11.01.2019 · Heimtextil, Frankfurt nad Menem

8-10.01.2019 · Viscom, Dusseldorf

22-24.11.2018 · Fast Textile, Warszawa

14-15.11.2018 · Retail Show, Warszawa

1-4.10.2018 · 4PrintWeek, Poznań

Digital Signage & LED

Potencjał technologii projekcyjnych Canon

Nowoczesne technologie projekcyjne są przyszłością wielu branż. Mogliśmy się o tym przekonać podczas tegorocznych targów ISE 2018, które dla producentów rozwiązań wizualnych są najlepszą okazją do zaprezentowania wizji przyszłości na temat innowacyjnego wykorzystania zintegrowanych rozwiązań dla biznesu. Canon się z nią zmierzył.

więcej »

Digital Signage - co w trawie piszczy?

Digital Signage - Nowocześnie dla niepełnosprawnych

maj 2017

Digital Signage wielu kojarzy się przede wszystkim z ekranami wyświetlającymi informacje, jednak potencjał tego typu technologii nie jest jeszcze w pełni doceniany. Na rynku coraz częściej pojawiają się nowatorskie rozwiązania wspierające proces sprzedaży, zamawiania, kolejkowania, logistyki, oceny sprzedawców czy też raportowania oglądalności reklam.

więcej »

Przegląd Digital Signage 2016

sierpień 2016

Systemy Digital Signage to nie tylko reklama, to sposób komunikacji. Komunikacji wielopłaszczyznowej. Czy wybierając menu w restauracji, oglądając mecz w barze, czy obserwując dane giełdowe - korzystamy z nich na co dzień...

więcej »

Innowacje Sony - 20 tys. godzin laserowej projekcji

lipiec 2016

Nowe, energooszczędne modele VPL-FWZ65 i VPL-FWZ60 to projektory z niezwykle trwałym, laserowym źródłem światła Z-Phosphor, oferujące najwyższej jakości obraz o średniej jasności i najcichszą pracę...

więcej »

EMS z Toucan Systems - Właściwy wybór

W przestrzeni publicznej obserwujemy coraz większą liczbę sprzętu audiowizualnego. Wysoka użyteczność, pikujące ceny za implementację oraz niskie koszty eksploatacji zachęcają coraz więcej firm i instytucji do instalacji rozwiązań AV.

 

więcej »

Premierowe trio dla edukacji i sektora biznesowego

Portfolio firmy Panasonic zostało rozszerzone o kolejne trzy nowe urządzenia. Projektory o jasności ok. 5000 lumentów stworzone zostały z myślą o licznych zastosowaniach w edukacji, ale także środowisku biznesowym.

więcej »

Innowacyjne zarządzanie ścianami wideo - ADScreen

Firma Content Networks (CN), twórca innowacyjnego systemu do zarządzania ścianami wideo ADScreen, w czerwcu 2015 roku wdrożyła swój system w centrali Euronetu, gdzie jest on wykorzystywany w celach związanych z komunikacją korporacyjną.

 

więcej »

Oprogramowanie DIGITAL SIGNAGE

Prezentujemy zestawienie producentów oprogramowania digital signage.

więcej »

Wielofunkcyjne monitory i panele - BENQ

W ostatnim czasie firma BenQ wprowadziła na polski rynek aż trzy nowości. Pierwsza z nich to 65-calowy monitor dotykowy, pracujący w rozdzielczości HD, druga to monitor LED o rozdzielczości 4K. Trzecim nowym produktem na polskim rynku jest natomiast 55-calowy panel Full HD, przeznaczony do budowy ścian wizyjnych.

 

więcej »

Komentarz miesiąca

Niech żyje subwersywność, czyli potencjał krytycznego myślenia!

Francuski filozof Roland Barthes w 1980 roku retorycznie pytał: „Czy najlepszą subwersją nie jest ta, która zniekształca kody, zamiast jest niszczyć?“. Subwersja zachodzi zwykle w relacji do praktyk „zawłaszczania” (ang. appropriation), ściśle związanych ze strategiami sztuki krytycznej. Te strategie sprawdzają się jednak również w relacji do komunikacji wizualnej i reklamowych kampanii.

Reklama