Digital Signage & LED

Ginące gatunki na Times Square. Dzikość w sercu miasta

Z okazji Dnia Ziemi obchodzonego 22 kwietnia firma LG Electronics (LG) rozpoczęła kampanię informującą o zagrożonych gatunków zwierząt. Na anamorficznym wyświetlaczu 3D w samym sercu Times Square w Nowym Jorku niczym żywe pojawiły się dzikie zwierzęta.

więcej »

Dyski SSD z serii i-Temp. Nowości od Kingston Digital Europe

Firma Kingston Digital Europe zaprezentowała nową linię nośników SSD i-Temp do zastosowań przemysłowych. Nowe dyski sprawdzą się m.in. w kioskach samoobsługowych, punktach sprzedażowych, robotach, zastosowaniach wojskowych, digital signage oraz rolnych.

więcej »

Inwazja motyki od Dior. Wysublimowany marketing

Firma dstrict w innowacyjny i nietypowy sposób zaprezentowała kolekcję Dior 2024 Cruise. Kolekcja została zaprojektowana pod hasłem Monarch Butterfly, a jej znakiem rozpoznawczym stał się gatunek motyla monarchy.

więcej »

Transformacja warta miliony. Spektakularne zmiany

Pintworks, ulubione centrum rozrywki w Manchesterze jest w trakcie wartej wiele milionów transformacji. Obejmuje ona realizację największego cyfrowego ekranu sufitowego w Europie, który ma mieć powierzchnię 1000 metrów kwadratowych i będzie przykrywał wszystkie wewnętrzne ulice Printworks.

więcej »

Głębia doznań. Natura na wyciągnięcie ręki

Resort Inspire Entertainment położony niedaleko Seulu oferuje swoim gościom niezapomnianą przygodę dzięki technologii LED. Spacerowy korytarz Aurora otoczony jest 150-metrowym ciągiem wyświetlaczy LED, które pokrywają wysokie sufity i ściany.

więcej »

Immersyjne doświadczenia. Kaplica Sykstyńska tak blisko

Wystawy immersyjne zyskują na popularności i przyciągają coraz większą ilość zwiedzających. Po sukcesie wystawy przedstawiającej zdigitalizowane dzieła Vincenta van Gogha przyszła pora na Kaplicę Sykstyńską, największe dzieło Michała Anioła.

więcej »

Londyn bez Sphere. Koniec inwestycyjnych planów

Madison Square Garden, spółka macierzysta Sphere Entertainment, wycofała swój wniosek o budowę sferycznej kuli w londyńskiej dzielnicy Stratford.

więcej »

ISE 2024 w Fira de Barcelona. Intrygujący wyświetlacz

Integrated Systems Europe (ISE) w Barcelonie dąży do ożywienia Pro AV i integracji systemów we współpracy z liderami branży w zakresie projektowania, instalacji, tworzenia treści i produkcji przezroczystych ekranów LED. Dlatego podczas konferencji ISE 2024 przy południowym wejściu do obiektu Gran Via w centrum kongresowym Fira de Barcelona zostanie zaprezentowany przełomowy, przezroczysty wyświetlacz LED.

więcej »

Ponad marzeniami. Digitalowy zawrót głowy

Otwarty niedawno terminal pasażerski lotniska w Abu Dhabi zachwyca mnogością digitalowych rozwiązań. Nie inaczej jest w strefie bezcłowej, która kusi podróżnych kolorowymi wyświetlaczami o finezyjnych kształtach.

więcej »

Cyfrowa fasada przyciąga wzrok

Imponująca cyfrowa fasada, która przyciąga wzrok przechodniów powstała dla kanadyjskiej marki odzieży wierzchniej Arc-teryx, która ma flagowy sklep w luksusowym Yorkdale Mall w Toronto.

więcej »

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama