Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Mural nowej inwestycji

© Echo Investment

W Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 33 powstał mural autorstwa poznańskiego artysty Jędrzeja Hoffmanna. Malowidło zostało zaprojektowane we współpracy z firmą Echo Investment z okazji nowej inwestycji dewelopera - Wieży Jeżyce. Dzieło zostało odsłonięte przy okazji prezentacji nowego osiedla na Jeżycach, które powstanie przy ul. Janickiego w Poznaniu. Mural prezentuje budynki charakterystyczne dla Jeżyc, czyli połączenie starych stylów architektonicznych z nowoczesnymi. Autor muralu, Jędrzej Hoffmann, jest absolwentem Wydziału Malarstwa i Rysunku Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu. Uzyskał wyróżnienie Grand Prix 38. edycji Konkursu im. M. Dokowicz Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu.

„Wybierając artystę, z którym będziemy współpracować, postawiliśmy na lokalność, którą chcemy mocno wspierać. Wierzymy, że to na jej gruncie wyrastają najlepsze idee. Na muralu znalazło się hasło przewodnie naszej kampanii: Wkrótce spotkamy się pod Wieżą. To bezpośrednie nawiązanie do miejsca, które będzie sercem inicjatyw artystycznych i sąsiedzkiego życia” - podsumowuje Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży Echo Investment.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama