Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Powrót do muzyki

Podczas gdy nie wiadomo jeszcze, kiedy duże wydarzenia, takie jak festiwale muzyczne czy koncerty będą mogły mieć miejsce w normalnych warunkach, w Wielkiej Brytanii odbył się koncert „nowej” rzeczywistości – uczestnicy wydarzenia oglądali występ artystów ze specjalnych zamontowanych platform. Nowe rozwiązanie pozwoliło zorganizować koncert zgodnie z panującymi zasadami dystansu społecznego, w czasie gdy na scenie występował angielski muzyk, i autor tekstów, Sam Fender.

Platformy zostały umieszczone przed sceną, a na każdej platformie mogło przebywać maksymalnie pięć osób. Łącznie na wydarzeniu zainstalowanych zostało 500 platform, przy ilości 2500 widzów. Napoje i posiłki można było zamówić przed rozpoczęciem występu, lub korzystając z specjalnie do tego przeznaczonej aplikacji. W planach są już koncerty kolejnych artystów, przeprowadzonych z zachowaniem dystansu społecznego.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama