Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Aktywiści optymizmu

© Zalando

Firma Zalando rozpoczęła w czerwcu nową, letnią kampanię pod hasłem “Aktywiści optymizmu”, której celem jest zachęcenie do szerzenia radości i dzielenia się pozytywnym nastawieniem do świata. Jej ambasadorami zostali, m.in. francuski tancerz Salif Gueye, znany z żywiołowego tańca na ulicach Paryża, holenderska influencerka Rianne Meijer, która na swoich relacjach na Instagramie pokazuje, jak powinna wyglądać ciałopozytywność oraz Naomi Shimanda, która pozytywną postawę wyraża poprzez modę.

„Po roku obostrzeń w letniej kampanii chcieliśmy skupić się na optymizmie, wywołując uśmiech na twarzach ludzi. Dla nas Aktywiści Optymizmu to ludzie, którzy przynoszą radość innym i sobie, czy to piosenką, tańcem, czy tutorialem makijażowym na TikToku” - podkreśla Ralph Rijks, wiceprezes globalnego marketingu Zalando. Kampania prezentowana będzie w różnych formatach - od zdjęć autorstwa Jorge Pereza Ortiza, kreacji DOOH, działań w mediach społecznościowych bohaterów kampanii, po plakaty i murale. W Polsce, oprócz realizacji DOOH, we Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Warszawie, Poznaniu i Gdańsku powstaną murale autorstwa Kingi Offert-Ploszaj i Dawida Ryskiego, zachęcające ludzi do tańca, śpiewu i uśmiechu, a także plażowania czy grillowania.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama