Oprogramowanie DIGITAL SIGNAGE

 

 

Toucan Systems

Centrum Biurowe Neptun

Al. Grunwaldzka 103A

80-244 Gdańsk

http://toucan-systems.co/

 

Toucan Systems działa w branży interaktywnego digital signage. Firma wykorzystując najbardziej zaawansowane technologie, działa w pełni profesjonalnie i elastycznie w celu dopasowania rozwiązań do potrzeb i oczekiwań swoich klientów, a przez to buduje zaufanie do spółki i technologii, jaką wdraża.

––– Toco DS (autorskie oprogramowanie oparte na systemie Linux)


 

Philips Signage Solutions

ul. Cybernetyki 9, budynek Iris B

02-677 Warszawa

tel.: 00 48 600 438 078

e-mail:

mariusz.chludzinski@tpvision.com

www.philips.com/signagesolutions

 

Philips Signage Solutions dostarcza profesjonalne monitory wielkoformatowe do wszelkich zastosowańreklamowych, rozrywkowych i informacyjnych. Monitory serii QL, EL, VL, T (touch), XL (video wall) oraz VS (glasses free 3D autostereo) są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów i jasności. Philips Signage Solutions oferuje rozwiązania SW serii SmartCollection: SmartPlayer, SmartConnect, SmartCMS, wbudowaną przeglądarkę HtML5 opera oraz oprogramowanie SmartControl do zarządzania monitorami. Funkcjonalność unikalnych rozwiązań SW SmartCollection i HtML5 wbudowana w monitory pozwala na wyświetlanie treści bez dodatkowych playerów.

––– SmartControl


 

Samsung Electronics Polska

ul. Marynarska 15

02-674 Warszawa

www.samsung.com/pl

 

Samsung oferuje nie tylko szeroki wybór profesjonalnych ekranów LFD o zróżnicowanych rozmiarach, od 32 do 110 cali, ale też wiele rozwiązań software’owych dla wyświetlaczy LFD, umożliwiających m.in. zarządzanie treściami (system Samsung MagicInfo), kalibrację ekranów oraz tworzenie z nich złożonych ścian wideo. Rozwiązanie MagicInfo Video Wall 2.0 pozwala zarówno na proste łączenie ekranów w prostokątną wielkoformatową ścianę wideo, jak również na budowanie z nich wyjątkowych mozaik, które swoim nieregularnym kształtem przyciągają uwagę znacznie skuteczniej niż klasyczne instalacje.

––– Samsung MagicInfo

––– Samsung MagicInfo Express

––– Samsung MagicInfo Video Wall 2.0


 

Nanovo Media Sp.zo.o

Al. Poniatowskiego 1

03-901 Warszawa

www.nanovo.tv

 

Nanovo Media specjalizuje się w integracji oraz optymalizacji rozwiązań z zakresu: Multimedia & Digital Signage, Location Based Services, Analiza& Service Design.

Naszym klientom dostarczamy użyteczne rozwiązania dopasowane do charakteru ich sieci. Integrujemy nowe technologie w świecie offline, wykorzystując nasz autorski software. Naszerozwiązania pomagają organizacjom lepiej i łatwiej zarządzać multimediami w ich sieciach, dając jednocześnie niespotykaną swobodę zastosowań oraz kreacji. Ponad 3000 urządzeń w ponad 1000-cu lokalizacjach używa naszego produktu – SIGNIO.

––– Signio Basic (wersja Android)

––– Signio Pro (wersja Windows)


 

Digital Technologies

ul. Piotrowo 3A

61-138 Poznań

e-mail: office@digitaltechnologies.pl

www.digitaltechnologies.pl

www.digisystem.pl

 

Digital Technologies oferuje autorskie oprogramowanie DIGI System. To nowoczesne rozwiązanie pozwala na tworzenie interakcji z klientem za pomocą dotyku i gestów lub przy użyciu smartfonów, a dodatkowo wspiera przeprowadzanie badań statystycznych i weryfikowanie efektywności realizowanych kampanii reklamowych.

––– Digital Technologies (DIGI System)


 

IMS r&d Sp. z o.o.

ul. Lipowa 3

30-702 Kraków

tel. +48 (012) 257 00 22

e-mail: rnd@ims.fm

www.ims.fm/rnd/

 

IMS r&d (należąca do grupy IMS S.A.) instaluje kompletne systemy digital signage w dużych obiektach handlowych złożone z odtwarzaczy treści i zwykle kilkudziesięciu monitorów. Usługa obejmuje projektowanie, pełne wykonawstwo, a także, na życzenie klienta, nadzór online nad systemem i zarządzanie nim. Do zarządzania firma wykorzystuje autorskie oprogramowanie TCadvert, wdrożone we wszystkich, strategicznych dla IMS systemach digital signage. Autorski system TCadvert w odróżnieniu od wielu dostępnych na rynku, oparty jest na zarządzaniu regułowym i automatycznym generowaniu kolejności emisji. Nacisk został położony z jednej strony na bezpieczeństwo dla reklamodawców, z drugiej – na szybkość i pewność jego obsługi. Główne funkcjonalności systemu: programowanie różnych typów kampanii w wyznaczonych godzinach, obsługa kampanii priorytetowych, obsługa wszystkich popularnych formatów video, graficznych, Flash, źródeł RSS, wyświetlania WWW, szczegółowe statystyki z prezentowanych kampanii, zdalne zarządzanie treścią oraz możliwość uaktualnienia jej poprzez port USB.

––– TCadvert


 

Content Networks Sp. z o.o.

Ul. Puławska 474/476

02-884 Warszawa

22 311 18 20

cn@contentnetworks.pl

http://www.contentnetworks.pl/

 

Content Networks Sp. z o.o. jest firmą, która swoje portfolio koncentruje na sieci i tworzeniu systemów worklfow oraz przepływie treści medialnych. Wspieramy firmy, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu IT, ze szczególnym uwzględnieniem EDM (Enterprise Data Management) oraz ECM (Enterprise Content Management). Transformacja, jaka odbywa się przez ostatnie lata w świecie mediów, polega na adoptowaniu metod typowych dla świata technologii informatycznych. Content Networks (CN) pomaga w tej transformacji nadawcom, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu IT i EDM (Enterprise Data Management). Bazując na przepływie plikowym, począwszy od systemów akwizycji, przez systemy obróbki i edycji, a na systemach dystrybucji i emisji kończąc. Wszystkie te systemy operują przepływem treści i inteligentnym zarządzaniem workflow: jego prawami, materiałem finalnym, materiałem roboczym, przeglądowym czy archiwalnym. Firma nasza postawiła sobie za cel specjalizację w obszarze Media Workflow i CLM, przez posiadanie eksperckiej wiedzy, która bezpośrednio interesuje nadawców i dystrybutorów treści. Efektem naszej pracy jest system ADScreen.

––– ADScreen – software własny Content Networks


 

SOLIX Sp. z o.o. Sp. k

ul. 1 Maja 13, 27-200 Starachowice

tel. +48 41 2406305

email: solix@solix.pl

www.solix.pl

 

SOLIX jest dostawcą systemów digital signage.

Oferujemy oprogramowanie do zdalnego zarządzania monitorami, tabletami, infokioskami, projektorami, posiadamy statystyki wyświetleń, informacje o statusach pracy, harmonogramy.

Integrujemy technologie QR, NFC, kody kreskowe, GPS, wayfinder, rozpoznawanie płci i wieku, edytory zdjęć, P2P. Kompatybilność Android, Windows, iOS, Linux, Raspberry Pi.

––– SOLIX DS

––– Central Stacks

––– Display Stacks

––– SOLIX MultiDS


 

Union Systems 2000 Sp. z o.o.

ul. Patriotów 110 lokal 318

04-844 Warszawa

tel: +48 228282465

email: union@union.com.pl

http://www.uniview.pl

 

Firma Union Systems 2000 jest obecna na rynku digital signage od siedmiu lat. Proponujemy oprogramowanie o nazwie UniView. Jest ono przeznaczone do budowania zaawansowanych i niezawodnych rozwiązań digital signage, zarządzanych za pomocą przeglądarki www. Dzięki licznym wbudowanym funkcjom, systemowi wtyczek, możliwości definiowania plansz przez użytkownika, UniView świetnie się sprawdza w różnorodnych zastosowaniach. Dostępne są elementy transmisji strumieniowej i przechwytywania obrazu, funkcje obsługi interakcji z odbiorcą, obsługa kontrolera Microsoft Kinect, protokołu Z-Wave, co stanowi bazę do takich zastosowań, jak inteligentne sale konferencyjne, wystawy multimedialne czy inteligentny dom. Unikalną cechą są układy ramowe, służące do automatycznego układania treści. Aktualizacja treści odbywa się w czasie rzeczywistym, bez przeładowywania całej treści, system jest odporny na zaniki łączności, może reagować na przeterminowaną treść, może też pracować off-line. Warto wymienić także wbudowany interfejs wykrywania twarzy. Oprogramowanie UniView dostępne jest na platformach Windows i Linux. Oferujemy wygodny model usługi SaaP – wystarczy zamontować odtwarzacz i wpiąć do sieci internet.

––– UniView


 

SHARP Electronics

Europe Gmbh Sp. z o.o.

Oddział w Polsce

02-822 Warszawa, ul. Poleczki 33

Tel.: +48 22 545 8100

http://www.sharp.pl

 

Sharp jest innowacyjnym i wiodącym producentem technologii ekspozycyjnych, oferując szeroką gamę rozwiązań dotyczących prezentacji i profesjonalnych zastosowań. Aktualnie w portfolio firmy dostępne są ekrany w rozmiarach do 228,6 cm, cechujące się niezwykłą jakością obrazu, wysoką wydajnością i możliwością działania 24/7. Niektóre modele są dodatkowo wyposażone w możliwość tworzenia z nich ścian wideo, są interaktywne i pracują w ultrawysokiej rozdzielczości. Wykorzystując Sharp Cloud Portal Office, który jest jednocześnie magazynem obrazów i serwisem oprogramowania, Sharp wspiera wiele działań biznesowych. Jest idealnym rozwiązaniem dla każdej profesjonalnej ekspozycji.

––– SHARP PNSV01 - Viewer Version

––– SHARP PNSS01 - Standalone Version

––– SHARP PNSS02 - Network Version

––– SHARP PNSS05 - Professional Version

––– SHARP PNSW05 - Professional WEB Server Version

––– SHARP PNSP02 - Aktualizacja wersji SS02 do SS05

––– SHARP PNSP05 - Aktualizacja wersji SS05 do SW05


 

NEC Display Solutions

Przedstawicielstwo w Polsce

ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków

tel.: 00 48 12 614 53 53

e-mail: biuro@nec-displays-pl.com

www.nec-display-solutions.pl

 

NEC Display Solutions to japoński producent monitorów oraz projektorów. Dla potrzeb systemów DS oferuje również dwa rodzaje oprogramowania. Pierwsze z nich to Field analyst, software biometryczny wykrywający za pomocą obrazu z kamer walory fizyczne odbiorców treści DS (płeć, wiek, czas przebywania w okolicy nośnika DS oraz czas bezpośredniego spoglądania na nośnik). Daje możliwość głębokiej personalizacji treści pod kątem konkretnych grup odbiorców. Drugie z nich to LeafEngine, oprogramowanie middleware, przeznaczone do integracji oprogramowania DS z różnego rodzaju czujnikami umożliwiającymi personalizację treści. Umożliwia zespolenie np. oprogramowania biometrycznego, skanerów kodów QR, czujników dotyku, czujników NFC, barier świetlnych z praktycznie dowolnym oprogramowaniem przeznaczonym do wyświetlania treści Digital signage. Wraz z media playerami opartymi na systemie Android NEC dostarcza również darmowe, proste oprogramowanie do zarządzania treścią DS.

––– Field analyst

––– LeafEngine

 

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama