Firma z Jeleniej Góry rozpala serca klientów. Płomienny wóz strażacki

© Black Glass

Firma Black Glass z Jeleniej Góry jest bardzo wszechstronna. Obok przyciemniania szyb samochodowych i okiennych, nakładania folii ochronnych na lakier, renowacji i malowania tapicerek samochodowych firma zajmuje się również oklejaniem aut i należy do certyfikowanych aplikatorów firm 3M, Xpel i Avery Dennison.

Na ostatnim spotkaniu szkoleniowym firmy Avery Dennison, Black Glass rozpaliło wygląd wozu bojowego OSP. Wóz strażacki został oklejony drukowaną folią odblaskową. Klimatyczny obraz przedstawia dwóch strażaków w trakcie akcji gaśniczej. Widoczne osoby są tylko cieniami na tle buchającego intensywnie żółto-czerwonego płomienia. Oprócz obrazu nadruk przedstawia również logo OSP Ożarów Mazowiecki. Wóz strażacki będzie teraz widoczny z daleka nie tylko dzięki odblaskowym właściwościom folii.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama