Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Niezawodny system LED. Wyświetlacze w przestrzeniach korporacyjnych

© Daktronics

Firma Daktronics we współpracy z koreańskim partnerem Kinoton Korea stworzyły trzy wyświetlacze LED typu video wall dla SK Hynix, jednego z największych na świecie producentów półprzewodników z Korei Południowej. Wyświetlacze zostały zainstalowane w siedzibach firmy, w Godam, Supex i Center One.

 

Wyświetlacze dla SK Hynix zostały zainstalowane w przestrzeniach lobby aby tworzyć atrakcyjną dla wszystkich przestrzeń wspólną. Ożywiają powierzchnie ścian kolorami, kuszą wyświetlanymi obrazami i dodają energii tym, którzy koło nich przechodzą.

Wyświetlacz w Godam ma 2,5-milimetrowy odstęp między pikselami, natomiast wyświetlacze w Supex i Center One mają odstęp wielkości 1,5-milimetra. Tak wąski rozstaw pikseli zapewnia wyraźny obraz nawet przy bardzo bliskiej odległości oglądania.

Linia wąskopikselowych wyświetlaczy LED od Daktronics dedykowana jest przestrzeniom, które do tej pory były kojarzone z technologią LCD. Produkty z tej serii o wąskim rozstawie pikseli od 2,5 milimetra do 0,7 milimetra zapewniają naturalne kolory, niezawodność i wysokiej jakości szczegółowe obrazy.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama