Karma Dolina Noteci. Powrót w wielkim stylu

© Dolina Noteci

Dolina Noteci, polski producent wysokiej jakości karm dla psów i kotów, wróciła do stolicy w wielkim stylu. W wielu miejscach w Warszawie można zobaczyć bilbordy promujące ich najnowszy produkt, uzupełnienie flagowej linii - karmę suszoną Dolina Noteci Premium.

Karmy od Doliny Noteci powstają we współpracy ze sprawdzonymi, lokalnymi dostawcami i doświadczonymi technologami. Ci pierwsi dbają o to, by składniki, z których powstaje karma były zawsze najwyższej jakości i pochodziły z pewnych źródeł, podczas gdy ci drudzy wkładają wiedzę i pasję w produkcję pożywienia dostosowanego do potrzeb wszystkich czworonogów, także tych z alergią. Najnowszy produkt firmy, suszona karma Dolina Noteci Premium już niebawem pojawi się w sprzedaży. Jednak już teraz, w Warszawie można podziwiać bilbordy, promujące najnowszą karmę. Bilbordy znajdują się w kilku lokalizacjach: na Dworcu Centralnym, na Rotundzie przy ulicy Marszałkowskiej, w Centrum Handlowym Złote Tarasy oraz na ulicach Krusza i Puławska.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama