Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Bezdotykowe menu

Firma SpeedPro wprowadziła na rynek bezdotykowe menu InfoLnkX, które pozwala gościom restauracji na składanie zamówienia przy użyciu własnych telefonów, czyniąc zamawianie posiłków bezpieczniejszym w dobie koronawirusa. Produkt można umieścić w punktach o zwiększonej interakcji z klientami, takiej jak stoiska wprowadzające czy stoliki. Wystarczy, że klienci zbliżą swój telefon do specjalnie zaprojektowanej tablicy lub naklejki z czytnikiem, a menu od razu pojawia się na ekranach telefonu.

„Wiedzieliśmy, że ta bezdotykowa technologia zmieni wrażenia klientów. Byliśmy w trakcie opracowywania jej już przed pandemią i przyspieszyliśmy jej uruchomienie, aby pomóc firmom w przy ponownym otwarciu i wysiłkach włożonych w poszukiwanie rozwiązań odpowiadającym zasadom dystansu społecznego” - powiedział Larry Oberly, CEO w SpeedPro.

Według firmy, bezdotykowe menu nie tylko sprzyja utrzymaniu dystansu społecznego między klientami i personelem, ale także obniży ogólne koszty restauracji poprzez zmniejszenie liczby wydruków menu. Klienci mogą być również kierowani do stron internetowych, plików wideo, plików audio i innych rodzajów komunikacji, co z kolei może pomóc w działaniach marketingowych i utrzymaniu kontaktu z klientami.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama