Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Wirtualne eventy

 

Dostawca rozwiązań cyfrowych Keck oferuje nowe możliwości indywidualnej komunikacji z klientem dla wszystkich firm, szczególnie tych, których działalność została zablokowana przez sytuację epidemiologiczną. Firmy prezentujące się na targach planowały wydać około połowy swojego budżetu marketingowego na targi w latach 2020/2021. Był to wynik AUMA MesseTrend 2020, ankiety przeprowadzonej wśród 500 niemieckich firm wystawiających. W międzyczasie, z powodu rozprzestrzeniania się na całym świecie koronawirusa, znaczna część targów w pierwszej połowie 2020 roku została anulowana, co spowodowało utratę możliwości nawiązania kontaktu z potencjalnym klientem. Dlatego też firma Keck przedstawiła swoją profesjonalną alternatywę Digital Fair +, przygotowując wirtualną scenę, na której dane firmy będą mogły przekazać klientom informacje, innowacje a także nawiązywać z nimi interakcje. Taką formę spotkania będzie można zaaranżować w wirtualnej przestrzeni sali wystawowej, konferencyjnej, showroomu i wielu innych. W ten sposób pomysły i usługi związane z planowanym pojawieniem się na targach nie zostaną utracone. Dostępne będzie cyfrowe zwiedzanie z przewodnikiem, szkolenia a nawet samouczek z funkcją czatu na żywo. Aby stworzyć ten wirtualny świat, firma wykorzystuje lub tworzy dane 3D z planowanego wydarzenia lub świata marki. Wirtualne wydarzenie może przedłużyć event odbywający się w rzeczywistości, adresować dodatkowe grupy docelowe , a może być wykorzystane jako wspomnaina wcześniej alternatywa, w przypadku kiedy wydarzenie nie mogłoby się odbyć. Dzięki temu komunikacja z klientami staje się również w jakimś stopniu niezależna od czasu i przestrzeni w branży targowej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama