Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Najważniejsza scena reklamowa świata

Nowojorskie Times Square z pewnością można nazwać najważniejszą sceną reklamową świata. Przynajmniej w kontekście OOH i DOOH. Właśnie tam firma Samsung zainstalowała ogromne wyświetlacze Led. Znalazły się one na budynku One Times Square i zajmują powierzchnię tysiąca osiemdziesięciu jeden metrów kwadratowych. Tym samym tworzą one jedną z najdroższych i największych instalacji tego typu na świecie. Na co dzień służą one do wyświetlania dowolnych treści reklamowych oraz transmisji na żywo. Budowa tak wielkiej konstrukcji trwała aż trzy miesiące. Działają one zarówno w dzień, jak i w nocy prezentując różnorodne reklamowe treści. Zaprojektowaniem, dostawą, produkcją i instalacją wyświetlaczy zajęła się firma Prismview, spółka zależna Samsung Electronics America. Do budowy ścian Led wykorzystane zostały ekrany Samsung LED serii XPS o wzmocnionej konstrukcji. Warto zaznaczyć, że nowojorski Times Square jest symbolicznym centrum kultury amerykańskiej, a budynek na którym znajduje się ekran Samsung jest prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalną budowlą w tym miejscu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama