Kalendarium

13-14.03.2018 · Retail Summit, Warszawa

15-17.02.2018 · WETEC, Stuttgart

15-17.02.2018 · TV TecStyle Visions, Stuttgart

6-9.02.2018. · ISE, Amsterdam

7-9.02.2018. · RemaDays, Nadarzyn

Ostatni dzwonek Mimaki School

Sico Polska wraz z Mimaki zapraszało poligrafów do szkoły już kilkukrotnie. W środę polscy drukarze będą mieli ostatnią okazję, by z tego zaproszenia skorzystać. W Warszawie, 18 października odbędzie się bowiem ostatnie spotkanie Mimaki School przed uroczystą galą na torze rajdowym w Bednarach k. Poznania w ramach „ Szkoły bezpiecznej jazdy z Mercedesem”. Podczas tego spotkania poruszony zostanie temat druku solwentowego i UV, a wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele Mimaki, MacTac i Sico Polska. Całość, jak zwykle, zakończy się testem, a najlepsi uczniowie będą mieli okazję wygrać nagrody i uzyskać zaproszenie na wspomnianą galę. Pojawią się tam na pewno uczestnicy szkoleń w Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi i Gdańsku, które mamy już za sobą. Na Mimaki School w Warszawie cały czas można się zgłaszać. Więcej informacji na temat szkoleń, mających na celu podniesienie umiejętności polskich drukarzy można znaleźć pod adresem www.mimakischool.pl  

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Rewolucje kwantowe i nie tylko

Socjologowie diagnozują, że najmłodsze pokolenia są konformistyczne, cenią wygodę i w zasadzie w ogóle nie odczuwają potrzeby buntu. Pojęcie „rewolucji” jest im kompletnie obce. A jeśli już mówi się o ich buncie, to jako o „buncie konserwatywnym” – cóż za oksymoron!

A jednak rewolucje – mniejszego i większego kalibru – wciąż w świecie zachodzą, dziejąc się niejako w tle naszej zabieganej egzystencji.

Reklama