Kalendarium

13-14.03.2018 · Retail Summit, Warszawa

15-17.02.2018 · WETEC, Stuttgart

15-17.02.2018 · TV TecStyle Visions, Stuttgart

6-9.02.2018. · ISE, Amsterdam

7-9.02.2018. · RemaDays, Nadarzyn

Zwycięska oprawa - Grand Prix 2.0 16

Data publikacji: marzec 2017

Pod koniec marca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec odbyła się piąta, jubileuszowa gala dedykowana branży eventowej – MP Power Awards. Firma VES zdobyła wszystkie trzy nominacje i – w konsekwencji – statuetkę w kategorii „Oprawa wizualna”. Za najlepszy projekt w tej kategorii jury uznało realizację „Grand Prix 2.0 16 – Spotkanie Sprzedawców Mercedes-Benz Cars”. Ośmiogodzinna prezentacja o wymiarach 17 x 30 m wyświetlana była na podłodze hotelu DoubleTree by Hilton Łódź. 190 osób podziwiało z balkonów sali projekcję zsynchronizowaną z dynamicznymi pokazami 15 modeli samochodów. Rozwiązania multimedialno-oświetleniowe zastosowane podczas pokazu pozwoliły na stworzenie ciekawej, nowatroskiej aranżacji, w której produkty komponowały się z architekturą wnętrza. Zainteresowanie gości wzbudziła nieszablonowa adaptacja przestrzeni na potrzeby kreowanej światłem narracji widowiska zaprojektowanej przez agencję Walk.

 

http://www.ves.pl/

 

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Rewolucje kwantowe i nie tylko

Socjologowie diagnozują, że najmłodsze pokolenia są konformistyczne, cenią wygodę i w zasadzie w ogóle nie odczuwają potrzeby buntu. Pojęcie „rewolucji” jest im kompletnie obce. A jeśli już mówi się o ich buncie, to jako o „buncie konserwatywnym” – cóż za oksymoron!

A jednak rewolucje – mniejszego i większego kalibru – wciąż w świecie zachodzą, dziejąc się niejako w tle naszej zabieganej egzystencji.

Reklama