Kalendarium

13-14.03.2018 · Retail Summit, Warszawa

15-17.02.2018 · WETEC, Stuttgart

15-17.02.2018 · TV TecStyle Visions, Stuttgart

6-9.02.2018. · ISE, Amsterdam

7-9.02.2018. · RemaDays, Nadarzyn

Wsparcie dla digital signage

Podczas tegorocznego Digital Signage Expo, firma Signagelive, dostawca opartych na technologii chmury platform digital signage, ogłosiła przystosowanie swojego oprogramowania Android SoC do urządzeń Philips PDS D-line. Aplikacja będzie obsługiwała następujące funkcje: wsparcie Signagelive Media Player dla full screen i multi zone, wsparcie obrazów, wideo oraz stron internetowych, planowanie Signagelive, zdalne aktualizacje aplikacji, wsparcie widgetów, wsparcie Web Trigger, odtwarzanie offline wszelkich mediów, layotów i szablonów, a także raportowanie Proff and Play. Lista dostępnych usług ma być wkrótce powiększona o informator RSS, zdalne aktualizacje oprogramowania, kontrolę ekranu, informacje systemu monitoringu, zdalne zrzuty ekranu i inne.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Rewolucje kwantowe i nie tylko

Socjologowie diagnozują, że najmłodsze pokolenia są konformistyczne, cenią wygodę i w zasadzie w ogóle nie odczuwają potrzeby buntu. Pojęcie „rewolucji” jest im kompletnie obce. A jeśli już mówi się o ich buncie, to jako o „buncie konserwatywnym” – cóż za oksymoron!

A jednak rewolucje – mniejszego i większego kalibru – wciąż w świecie zachodzą, dziejąc się niejako w tle naszej zabieganej egzystencji.

Reklama