Kalendarium

10-12.01.2023 · Viscom, Düsseldorf

31.01-03.02.2023 · ISE, Barcelona

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

WrapFest 2023. Nowa impreza wrappingowa od FESPA

 

FESPA, wieloletni organizator wiodących światowych wystaw i konferencji dla branży drukarskiej i komunikacji wizualnej rozbudowuje portfolio swoich wydarzeń. Zupełnie nowa impreza pod nazwą WrapFest odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia 2023 roku na torze wyścigowym Silverstone w Northamptonshire w Wielkiej Brytanii.

Inauguracyjne wydarzenie, jak zapewniają organizatorzy, będzie platformę dla profesjonalistów zajmujących się oklejaniem pojazdów, malowaniem i grafiką flotową, detalowaniem samochodów, ochroną lakieru, usługami barwienia i profesjonalistami z branży motoryzacyjnej, którzy chcą poznać najnowsze innowacje produktowe. Program WrapFest2023 skupi się na ekspansji rynkowej, innowacjach materiałowych, marketingu i mediach społecznościowych, zrównoważonym rozwoju oraz flotach i pojazdach użytkowych.

Planowane są prelekcje, warsztaty edukacyjne, pokazy na żywo i konferencje, które dadzą świeże spojrzenie i nakreślą perspektywy na to, jak firmy mogą rozwijać swoją działalność, ulepszać obecne umiejętności i usługi w zakresie wrappingu. Organizatorzy podkreślają, że WrapFest 2023 będzie okazją dla specjalistów, aby pokazać się na pierwszym tego rodzaju spotkaniu szybko rozwijającego się wrappingu. Sprzedaż biletów dla uczestników ma ruszyć z końcem listopada.

 

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama