Kalendarium

13-14.03.2018 · Retail Summit, Warszawa

15-17.02.2018 · WETEC, Stuttgart

15-17.02.2018 · TV TecStyle Visions, Stuttgart

6-9.02.2018. · ISE, Amsterdam

7-9.02.2018. · RemaDays, Nadarzyn

Walka z chorobą na wesoło - Przyjazny szpital

 

Jeszcze do niedawna wystrój korytarza i wejścia na III Oddział Onkologiczno-Hematologiczny Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu nie budził w małych pacjentach przyjemnych odczuć. Dzięki pracownikom drukarni Labo Print, wspierającym na co dzień poznańską Fundację Pomocy Dzieciom Chorym na Nowotwory, zrodził się pomysł nadania mało przytulnemu miejscu odrobiny koloru. We współpracy z partnerami, firmą Integart i agencją Żółta Żarówka, drukarnia podjęła się zadania ożywienia szpitalnej przestrzeni − firma Integart dostarczyła materiały, na których w bezpiecznej dla zdrowia dzieci technologii HP Latex wydrukowane zostały potrzebne grafiki, z kolei agencja Żółta Żarówka z Poznania przygotowała projekt graficzny. W ramach akcji charytatywnej wesołymi naklejkami ozdobione zostały różne powierzchnie szpitalnego oddziału, m.in. podłogi, ściany, drzwi i szklane szyby.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Rewolucje kwantowe i nie tylko

Socjologowie diagnozują, że najmłodsze pokolenia są konformistyczne, cenią wygodę i w zasadzie w ogóle nie odczuwają potrzeby buntu. Pojęcie „rewolucji” jest im kompletnie obce. A jeśli już mówi się o ich buncie, to jako o „buncie konserwatywnym” – cóż za oksymoron!

A jednak rewolucje – mniejszego i większego kalibru – wciąż w świecie zachodzą, dziejąc się niejako w tle naszej zabieganej egzystencji.

Reklama