Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

RemaDays Warsaw 2020

W podwarszawskim Nadarzynie na halach targowych Ptak Warsaw Expo po raz kolejny odbyły się targi RemaDays, podczas których swoje produkty i rozwiązania zaprezentowały nie tylko znane i rozpoznawalne firmy, takie jak Canon, Reprograf Grafikus, Epson czy Konica Minolta, lecz również start-upy i małe firmy reprezentujące specyficzne segmenty rynku. Na RemaDays Warsaw w trakcie trzech dni spotkali się przedstawiciele branży z całego świata – w tym roku goszczono wielu wystawców jak i odwiedzających z Włoch, Turcji czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Tegoroczna edycja skupiła blisko 800 wystawców, przedstawicieli rynku reklamowego różnych specjalności.
Podobnie jak w poprzedniej edycji, również i teraz dla zwiedzających przygotowano praktyczną aplikację na telefon, poprzez którą dostępne były informacje o targach, jak i wystawcach. RemaDays Warsaw 2020 obfitują w atrakcje, których nie można przegapić. Oprócz ciekawych stref relaksu, zorganizowano również cykl wykładów RemaCongress. Tym razem gościem specjalnym był znany trener Krzysztof Sarnecki. Odbyły się także konkursy Gifts of the Year, Catalogue of the Year, a także POS of the Year. Jednym z punktów programu było także losowanie nagrody w Loterii dla zwiedzających.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama