Kalendarium

13-14.03.2018 · Retail Summit, Warszawa

15-17.02.2018 · WETEC, Stuttgart

15-17.02.2018 · TV TecStyle Visions, Stuttgart

6-9.02.2018. · ISE, Amsterdam

7-9.02.2018. · RemaDays, Nadarzyn

RemaCongress – zainspiruj się!

Targi RemaDays zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi RemaCongress. To cykl prezentacji prowadzony przez ekspertów, który towarzyszyć będzie wydarzeniom targowym. W jego ramach wystąpią, między innymi, medalista olimpijski Robert Korzeniowski z prezentacją „Od zwycięstwa do mistrzostwa czyli o dylematach w drodze na Olimp”, generał Mieczysław Bieniek z wystąpieniem zatytułowanym: „Budowanie silnej kultury organizacyjnej: misja, wizja i wartości firmy” oraz aktor Wojciech Malajkat, który będzie wygłaszał prelekcję „Profesjonalne wystąpienia publiczne, techniki aktorskie oraz indywidualne podejście do różnych typów odbiorców”. Pozostałe wystąpienia będą poświęcone zarówno branży reklamowej, jak i poligraficznej. Szczegóły kongresu można znaleźć na stronie organizatora targów.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Rewolucje kwantowe i nie tylko

Socjologowie diagnozują, że najmłodsze pokolenia są konformistyczne, cenią wygodę i w zasadzie w ogóle nie odczuwają potrzeby buntu. Pojęcie „rewolucji” jest im kompletnie obce. A jeśli już mówi się o ich buncie, to jako o „buncie konserwatywnym” – cóż za oksymoron!

A jednak rewolucje – mniejszego i większego kalibru – wciąż w świecie zachodzą, dziejąc się niejako w tle naszej zabieganej egzystencji.

Reklama