Kalendarium

13-14.03.2018 · Retail Summit, Warszawa

15-17.02.2018 · WETEC, Stuttgart

15-17.02.2018 · TV TecStyle Visions, Stuttgart

6-9.02.2018. · ISE, Amsterdam

7-9.02.2018. · RemaDays, Nadarzyn

Oklej swój kubek!

W świecie personalizacji kubków dawno nie działo się nic nowego, mimo że dotychczas stosowanej technologii daleko było do ideału. Pojawiła się jednak alternatywa. Firma Technotape International zaprezentowała Turbo Wrapper. Maszyna ta owija kubki przy pomocy dwóch etapów, w wyniku których okleina, z założenia, ma być bardzo wytrzymała. Proces ten nie wymaga późniejszego użycia taśmy, natomiast dwuwarstwowość okleiny sprawia, że można zaprezentować dużo atrakcyjniejsze efekty wizualne. Ze względu na użycie stali nierdzewnej do produkcji urządzenia, powinno ono być trwalsze. Na ekonomiczność tej maszyny także usunięcie większości błędów, mających dotychczas miejsce podczas procesu oklejania. Urządzenie można było zobaczyć podczas tegorocznych targów Fespa.

Żródło: Technotape International

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Rewolucje kwantowe i nie tylko

Socjologowie diagnozują, że najmłodsze pokolenia są konformistyczne, cenią wygodę i w zasadzie w ogóle nie odczuwają potrzeby buntu. Pojęcie „rewolucji” jest im kompletnie obce. A jeśli już mówi się o ich buncie, to jako o „buncie konserwatywnym” – cóż za oksymoron!

A jednak rewolucje – mniejszego i większego kalibru – wciąż w świecie zachodzą, dziejąc się niejako w tle naszej zabieganej egzystencji.

Reklama