Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Nadruki to pestka

 

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie środków ochronnych, drukarnia Aniger postanowiła w tych wymagających czasach dołączyć do inicjatywy społecznej i wykorzystać swój park maszynowy do produkcji maseczek. W swojej regularnej ofercie firma wykonuje zlecenia wydruków i nadruków reklamowych, wykorzystując metody druku cyfrowego, solwentowego czy metody sitodruku, w zależności od wybranych nośników reklamowych. Nowoczesny park maszynowy w Poznaniu i zaawansowane technicznie maszyny pozwalają producentowi na zapewnienie wysokiej jakości wydruków, oraz szybkiej i terminowej realizacji zleceń. Szczególną popularnością w ofercie firmy cieszą się koszulki reklamowe, które można było zobaczyć na teamach i jurorach przy okazji wydarzenia Polish Car&Wrap Championship. Aniger oferuje także wydruki na wielu innych nośnikach, takich jak banery, folie samoprzylepne, rollupy, plakaty, szyldy informacyjne, fototapety czy siatki mesh, a także na innych rodzajach tekstyliów, siatkach, parasolach czy torbach papierowych. W swojej działalności firma najbardziej ceni sobie powracających klientów, którzy codziennie zapewniają nowe i oryginalne wyzwania. Ich realizację Aniger porównuje do „pięknego sprężenia zwrotnego”, z którego nie chce wypaść. Niezależnie od wysokości postawionej poprzeczki, firma dopasowuje najskuteczniejsze rozwiązania i techniki druku do potrzeb klienta. Realizuje nie tylko lokalne zamówienia, ale również te z całego kraju, a dla dokładniejszego dopracowania szczegółów firma zaprasza do indywidualnego kontaktu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama