Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Mobilna Izolacja

W obecnej sytuacji epidemiologicznej dla zapewnienia bezpieczeństwa wiele firm przekierowało swoich pracowników na pracę zdalną. Jednak nie wszystkie stanowiska mogą wykonywać swoja pracę na odległość. Dlatego w tym szczególnym czasie, firma Kento.pl, która w normalnym trybie produkuje stojaki reklamowe, banery i roll-upy, postanowiła wykorzystać swoje doświadczenie w produkcji instalacji reklamowych dla zapewnienia skutecznej izolacji pracownikom, dla których kontakt z dużą ilością osób w pracy jest nieunikniony. Firma zaproponowała zakres rozwiązań, będących swego rodzaju barierą dla rozprzestrzeniającego się wirusa. W zależności od stanowiska pracy, przybiera ona różne formy. Pierwsza propozycja to przezroczyste ekrany ochronne QuickStop o dowolnych rozmiarach, które mogą zostać zamontowane przy ladzie, biurku lub stole. W zależności od przyjmowanej pozycji – siedzącej lub stojącej – dostępne w wersji stojącej lub wiszącej. Wersja FastStop to transparentna folia, która umożliwia stworzenie izolacji między dwoma rozmówcami, na przykład pracownikami w biurze czy lekarzem a pacjentem podczas bezdotykowego wywiadu. Folia nadaję się do odkażania środkami dezynfekującymi, a jej montaż składający się ze stojaka i folii może potrwać kilkanaście sekund. Inną formą izolacji proponowaną przez Kento.pl są naklejki StickStop do zastosowania na podłodze, szybie lub ścianę, z naniesionymi informacjami organizacyjnymi. Naklejki mogą być przydatne podczas ustawienia kolejki w sklepie czy na poczcie, jako instrukcja zachowania bezpiecznego odstępu. W swojej ofercie firma ma także słupki z podajnikiem na płyn dezynfekujący Stop&wash, które można połączyć ze sobą celem oddzielenia wybranej powierzchni od reszty pomieszczenia.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama