Kalendarium

13-14.03.2018 · Retail Summit, Warszawa

15-17.02.2018 · WETEC, Stuttgart

15-17.02.2018 · TV TecStyle Visions, Stuttgart

6-9.02.2018. · ISE, Amsterdam

7-9.02.2018. · RemaDays, Nadarzyn

Ekosolwentowe Dni Otwarte

Ekosolwentowe Dni Otwarte to możliwość bliższego zapoznania się z ploterami ekosolwentowymi serii Epson SureColor S.C.-S. Organizowane przez firmę Api.pl w dniach 31-lipca-1 sierpnia wydarzenie jest całkowicie bezpłatne. Zaprezentowane zostaną podczas jego trwania plotery oferujące obsługę od 4 do 10 kolorów (w tym kolor biały i metalik), zadrukowywanie w tempie do 95,3 m2 na godzinę w jednym przebiegu, a także wysoką jakość druku. Uczestnikom przedstawione zostanie zastosowanie ploterów na różnych mediach, w tym na innowacyjnych foliach monomerowych i nowej linii tapet do zadruku, z możliwością porównania prędkości i jakości procesu. Oferowane będą również urządzenia wspierające – laminatory i stojaki na media. Miejscem spotkania jest Aleksandrów Łodzki. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.api.pl/ekosolwentowe-dni-otwarte.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Rewolucje kwantowe i nie tylko

Socjologowie diagnozują, że najmłodsze pokolenia są konformistyczne, cenią wygodę i w zasadzie w ogóle nie odczuwają potrzeby buntu. Pojęcie „rewolucji” jest im kompletnie obce. A jeśli już mówi się o ich buncie, to jako o „buncie konserwatywnym” – cóż za oksymoron!

A jednak rewolucje – mniejszego i większego kalibru – wciąż w świecie zachodzą, dziejąc się niejako w tle naszej zabieganej egzystencji.

Reklama