Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Do walki z epidemią

 

Coraz więcej firm na terenie całej Polski dopasowuje ofertę swoich produktów do panującej na świecie sytuacji. Dołączyła do nich także firma branży poligraficznej Druk Poznań. Producent rozszerzył swoją ofertę o produkty chroniące przed bezpośrednią możliwością zakażenia koronawirusem oraz  przypominające o ogólnie przyjętych zasadach w miejscach publicznych, jak np. sklepy spożywcze czy apteki. Firma oferuje w tej chwili maski ochronne (przyłbice) z transparentną szybką z folii poliestrowej petgag, regulowane paskiem zapinanym na rzep. W swojej ofercie producent posiada również przezroczyste osłony do montażu na ladę w różnych formach, od ekranu z folii do pleksi stojącej lub wiszącej. Proponują także naklejki podłogowe, ścienne, plakaty z informacjami o zachowaniu bezpiecznej odległości oraz dezynfekcji. Dostępne są również oznaczenia w formie etykiet, tabliczek i naklejek do zamontowania na kosze i wózki sklepowe. Wszystkie oznaczenia można spersonalizować według własnego projektu, z uwzględnieniem logo firmy klienta. Swoją walkę z koronawirusem firma Druk Poznań rozpoczęła od dostarczenia pierwszych stu przyłbic ochronnych szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu, nie zapominając o dodaniu na paskach kolorowych nadruków, które dodatkowo nadają im przyjaznego wyglądu.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama