Kalendarium

13-14.03.2018 · Retail Summit, Warszawa

15-17.02.2018 · WETEC, Stuttgart

15-17.02.2018 · TV TecStyle Visions, Stuttgart

6-9.02.2018. · ISE, Amsterdam

7-9.02.2018. · RemaDays, Nadarzyn

Digital signage na życzenie

Signagelive, globalny dostawca opartych na technologii chmury platform digital signage, wypuścił nową aplikację o nazwie Web Triggers APl. Umożliwia ona zmianę zawartości wyświetlanej na platformach zasilanych przez dostawcę, podłączonych do SoC Displays i zewnętrznych odtwarzaczach w czasie rzeczywistym, bez względu na ilość urządzeń i ich lokalizację. Tego rodzaju rozwiązanie może być wykorzystywane w licznych przypadkach, takich jak przekazanie masowej informacji czy sytuacje awaryjne. Aplikacja umożliwia zmianę treści wyświetlanych na ekranach przy pomocy telefonu komórkowego lub odpowiednio przygotowanych komend głosowych. Podczas beta testów aplikacja nie sprawiała wielu problemów, dlatego już teraz wypuszczono ją na rynek.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Rewolucje kwantowe i nie tylko

Socjologowie diagnozują, że najmłodsze pokolenia są konformistyczne, cenią wygodę i w zasadzie w ogóle nie odczuwają potrzeby buntu. Pojęcie „rewolucji” jest im kompletnie obce. A jeśli już mówi się o ich buncie, to jako o „buncie konserwatywnym” – cóż za oksymoron!

A jednak rewolucje – mniejszego i większego kalibru – wciąż w świecie zachodzą, dziejąc się niejako w tle naszej zabieganej egzystencji.

Reklama