Kalendarium

13-14.03.2018 · Retail Summit, Warszawa

15-17.02.2018 · WETEC, Stuttgart

15-17.02.2018 · TV TecStyle Visions, Stuttgart

6-9.02.2018. · ISE, Amsterdam

7-9.02.2018. · RemaDays, Nadarzyn

Canon UVgel - Europejska premiera

Data publikacji: kwiecień 2017

Na targach FESPA odbędzie się premierowy pokaz nowego produktu Canona, Océ Colorado 1640 – pierwszej maszyny opartej na technologii UVgel. 64-calowe urządzenie drukujące z roli ma oferować optymalną równowagę między jakością, produktywnością, automatyzacją, szerokim zakresem zastosowań i redukcją kosztów operacyjnych. Technologia Canon UVgel łączy w sobie zalety dotychczasowych metod druku, oferując szeroki gamut kolorów i niskie zużycie tuszu właściwe ekosolwentowi, bezzapachowy, niewymagający schnięcia druk oferowany przez technologię lateksową oraz produktywność przy niskich temperaturach cechujące druk UV. Składają się na nią cztery elementy: głowice elektryczne piezo, specjalny tusz o konsystencji żelu, płyta dociskowa pracująca w niskich temperaturach oraz system utwardzania światłem LED. Ponadto producent zaprezentuje na swoim stoisku plotery Océ Arizona 1280 GT i 6170 XTS oraz modele Océ Color Wave 700 i 910. Prezentacja Canona obejmie ponadto produkty z serii imagePROGRAF – PRO-4000 i PRO-6000S, a także oprogramowanie ONYX Thrive umożliwiające produkcję przewidywalnych, precyzyjnych, wysokiej jakości wydruków wielkoformatowych.

 

 

 

Więcej informacji na stronie Canon.

 

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Rewolucje kwantowe i nie tylko

Socjologowie diagnozują, że najmłodsze pokolenia są konformistyczne, cenią wygodę i w zasadzie w ogóle nie odczuwają potrzeby buntu. Pojęcie „rewolucji” jest im kompletnie obce. A jeśli już mówi się o ich buncie, to jako o „buncie konserwatywnym” – cóż za oksymoron!

A jednak rewolucje – mniejszego i większego kalibru – wciąż w świecie zachodzą, dziejąc się niejako w tle naszej zabieganej egzystencji.

Reklama