Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

ASP i Ströer

Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz firma Ströer rozpoczęły współpracę w ramach której na wszystkich stacjach drugiej linii metra będzie można zobaczyć najlepsze prace ponad czterdziestu absolwentów tej uczelni. Wystawa jest podsumowaniem dziesięciu lat projektu „Coming Out”, który co roku prezentuje najciekawsze prace dyplomowe absolwentów Akademii. Wybrane kreacje będą rozmieszczone na siedmiu stacjach drugiej linii metra i na ponad miesiąc zajmą wszystkie znajdujące się tam nośniki reklamowe.Za wybór prac i opiekę artystyczną nad wystawą odpowiada Akademia Sztuk Pięknych. Firma Ströer, będąca wyłącznym operatorem nośników reklamowych na drugiej linii metra, jest głównym partnerem i mecenasem inicjatywy. Co ciekawe, specjalnie na potrzeby projektu organizatorzy zaplanowali trasę zwiedzania, sprawiającą każda praca odsyła do następnej. Ścieżka ma ponad półtora kilometra, a obejrzenie całości wystawy może zając nawet cztery godziny. Na każdej kreacji znajdzie się również QR kod, który po zeskanowaniu przeniesie nas na stronę, gdzie można będzie dowiedzieć się więcej o artyście i jego projekcie. Akcja organizowana jest pod honorowym patronatem Prezydenta m.st. Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama