EFI przejmuje Inèdit

© EFI

Firma EFI nabyła Inèdit Software, hiszpańskiego producenta procesorów RIP i związanego z nimi oprogramowania dla cyfrowego druku na tekstyliach. Przejęcie to pozwoli firmie przyspieszyć cyfrową transformację druku przemysłowego i zwiększyć możliwości firmy w zakresie produkcji opakowań, grafiki reklamowej, tekstyliów oraz materiałów budowlanych i dekoracyjnych. Inèdit zostanie zintegrowany z ofertą EFI Reggiani.

Portfolio produktów Inèdit obejmuje zaawansowane rozwiązania w zakresie przepływu pracy do profilowania druku na tekstyliach, kalibracji, integracji projektu i wielu innych. Technologia RIP firmy Inèdit jest stosowana w całym światowym przemyśle tekstylnym m.in. w cyfrowych maszynach EFI Reggiani. Jako część EFI Reggiani, Inèdit będzie nadal rozwijać produkty dla szerokiej gamy maszyn cyfrowych. „Stając się częścią EFI Reggiani możemy rozwijać i dostarczać jeszcze wyższy poziom kompleksowych rozwiązań w zakresie zintegrowanego przepływu pracy dla branży tekstylnej oraz automatyzacji opartej na filozofii Przemysłu 4.0, które jeszcze bardziej zwiększą produktywność, wydajność, rentowność i zrównoważony rozwój klientów w zakresie druku na tekstyliach” - podkreśla Jose Antonio Caballero, współzałożyciel i dyrektor handlowy firmy Inèdit.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama